Už žádné otravné letáky!

Co kdyby Tvé newslettery byly inspirativní dopisy, na které se budou klienti upřímně těšit?

Zní Ti to povědomě?

Pro koho kurz je?

Kdy Ti bude kurz největším přínosem?

Představ si, že...

Proč MŮJ kurz?

Na mé cestě za hledáním mého hlasu a hledáním odvahy ke sdílení byly newslettery důležitým krokem, který mi pomohl začít budovat důvěru v sebe a v to, že mám, co říct – má slova budou někoho zajímat. Mohou někomu pomoci.

Zamilovala jsem se do často zranitelného a velmi upřímného sdílení, který mi prostor newsletterů nabízí. Začala jsem dostávat zpětnou vazbu, která mi ve světě sociálních sítí tolik chyběla.

Své nadšení pro newslettery předávám dál. Umím nadchnout i ostatní pro e-mailový prostor. Vést je, aby vytvářeli prostor, který bude opravdu odrážet jejich jedinečnou esenci. K technickým krokům přistupuju se zvědavostí. Pochopit je a uvést technická kolečka do pohybu je pro mě hrou. Se stejnou hravostí předávám dál návod, jak na ně. Když zvládneme technikálie, které se na první pohled zdály děsivé, získáme (pro podnikání) tolik potřebnou sebedůvěru.

Co na kurz říkají klientky?

„Přiznám se, že jsem se hrozně bála techniky. Zda to sama zvládnu, ale kurz byl dokonale srozumitelný až mě to fascinovalo, jak je to vlastně jednoduché. Jen musíte někoho najít, kdo Vám to bude umět krásně předat, jako Terezka.

(…)

Díky dokonale propracovanému kurzu na newslettery, jsem se naučila udělat pořádek i ve svém osobním životě. Netušila jsem, jak moc může zasahovat hromadění v e-mailové schránce i v životě. Byla jsem hrozně přehlcená, už mě ani nebavilo otevírat email, natož něco číst. Pokaždé jsem tam měla nových 1700 emailu a rozhodně jsem nechtěla všem dávat svůj čas. Po zjištění, že si na svůj e-mail mohu nahlížet, jako na svůj domov. Komo bych pozvala k nám do baráčku a pohostila ho kávou a koho rozhodně ne! Jsem přemýšlela, že na tom něco asi bude. Když jsem si udělala čas a všechny e-maily jsem přečetla, vymazala nebo jsem se odhlásila z odběru. Ulevilo se mi! Tak moc, že jsem začala být lehká a uvědomila si, kam chci dávat svou pozornost i v životě, že nemusím stíhat všechno a mít plný To DO LIST. Ale mohu dělat méně a méně číst i své e-maily. Krásné zjištění bylo, že o nic nepřicházím. Ale vlastně více získávám, kontrolu nad svým časem, kontrolu nad tím, od koho chci číst newslettery, aby mě obohacovaly.

Michaela H.

Děkuji! Terezko, děkuji ještě jednou, žes mi pomohla tenhle prostor vytvořit. Cítím se v něm nějak tak ukotveněji, i když je tam mnohonásobně méně lidí než na sítích, cítím se tam trochu jako doma.“

Viktorie

„Kurz mi dal mnohem víc, než jsem si představovala :)! Dokázala jsem něco, co bylo pro mě naprosto nepředstavitelné. Moc jsem si přála psát maily svým klientům. Samozřejmě v jiné podobě, než jak je znám.. ale stále jsem nevěděla, co bych mohla psát. Tedy o čem! Terezka je pro mě obrovskou inspirací a díky ní teď mailuju. Nebojím se a navíc jsem získala i své know how – tedy o čem mohu psát!

Michaela S.

Co kurz obsahuje?

Kurz se dělí na dvě části

V první části se nachází Průvodní videa, ve kterých Tě povedu k vytváření Tvého jedinečného pojetí newsletteru. Cílem je, abys skrze newslettery tvořila prostor, který bude opravdu Tvůj – bude odrážet Tebe, Tvou esenci a bude Ti (i Tvým čtenářům, klientům, hostům) v něm dobře. Ve videích Ti ukáži, jak s láskou pečovat o svůj on-line prostor, jak uvažovat nad barvami a způsoby komunikace, jak lépe poznat své čtenáře / klienty, jak jim porozumět. Předám Ti inspiraci na nevšední formy newsletterů. Budu Tě inspirovat, aby sis se svým e-mailovým prostředím hrál*a.

Druhý typ videí se soustředí na technikálie. Návodně Ti předvedu jak postupovat jednotlivými kroky. Nemusíš se bát. Budeš moct kopírovat celý postup podle mé videové předlohy a vždy se k němu budeš moct vrátit. Ukáži Ti veškeré potřebné kroky od založení účtu v Mailerlite (technický nástroj na rozesílání newsletterů) přes vytvoření formuláře až po automatické rozesílání. Stačí trocha mé podpory a vše hravě zvládneš nastavit.

Navíc pokud si nebudeš s čímkoliv vědět rady, můžeš se na mě kdykoliv obrátit. Má pomoc je jen jeden e-mail daleko.

Cena kurzu je 1 800 korun.

Často kladené otázky

S jakou platformou na newslettery pracujeme? Proč právě s Mailerlite? Jaké jsou výhody a nevýhody platformy?
V kurzu Ti pomohu rozesílat newslettery pomocí platformy Mailerlite.

Platformu sama používám a jsem z ní nadšená.
  • Do 1000 kontaktů je zdarma. Ideální pro začínající podnikatelky * podnikatele.
  • Má veškeré profesionální prvky, které potřebuji (např. propojení s FAPI, WordPressem, nastavení automatizace).
  • Má spoustu možností nastavení vzhledu. Totálně mě irituje, když mi technické parametry brání vytvořit vzhled, který chci. S Mailerlite si dokážeš nastavit vizuál, který se Ti bude opravdu líbit. Bude opravdu Tvůj.
  • Jedinou nevýhodou může být, že je v angličtině. I to je pro mě však výhodou, protože když si sama s něčím nevím rady, snadněji najdu na internetu návod. Platformu používá více uživatelů a s mnohem větší pravděpodobností někdo vytvořil video s odpovědí na mou otázku.
Co když neumím anglicky?

Za mě bys kurz a následné používání platformy měl*a bez problému zvládnout.


Platforma Mailerlite je v angličtině. Já však celým kurzem provádím česky. U každého kroku Ti popíši, co se děje, na co a proč máš kliknout atd. Je možné, že si některá slova budeš při pozdější práci s platformou potřebovat najít v překladači. Mělo by se však jednat pouze o jednotlivá slovíčka (většinou popis tlačítka).


Podobnou platformou pro rozesílání newsletterů v češtině je Smartemailing. Ten je však na rozdíl od Mailerlite zpoplatněn.


Věřím, že se dá pohodlně s platformou po absolvování kurzu pracovat, i když anglicky neumíš. Musím však za sebe přiznat, že já s angličtinu problém nemám a nemohu se tak do této situace úplně vžít. Mezi klienty jsou i ti, kteří angličtinu tolik neovládají. Z jejich zpětné vazby vím, že si s angličtinou poradili (dle jejich slov jim kurz pomohl pochopit základ a pak už většinu kroků dělají automaticky a ani nad tím příliš nepřemýšlí). Žádné 100% sliby Ti však dát nedokáži.

Potřebuji pro rozesílání newsletterů mít vlastní webové stránky?

Z technického hlediska vlastní stránky mít nemusíš. Účet v Mailerlite můžeš založit jenom s profilem na sociálních síti (platforma si potřebuje ověřit, že se jedná o skutečnou bytost, aby zamezila využívání k podvodným praktikám).


Webové stránky bys však mít měl*a z legislativních důvodů. Při vytváření newsletterů shromažďuješ osobní údaje a měl*a bys odběratele odkázat na své zásady ochrany osobních údajů, v souladu s kterými jejich údaje zpracováváš.


Pokud budeš chtít používat newslettery pouze pro rozesílání mezi své přátele, tak se asi bez stránek obejdeš. I to může být krásná forma, jak si kreativně hrát s newslettery a sdílet kus sebe. Pokud chceš se svou tvorbou podnikat, stránky (i ty úplně nejzákladnější) bys za mě mít měl*a.

Tak co, přidáš se ke mně a pomůžeš mi spoluvytvářet on-line svět, který je plný jedinečných hlasů a krásných newsletterů, které je radost číst?

Bez Tvého hlasu je svět chudším místem!